Nový Mercedes-Benz Sprinter se objevil na scéně

  Zesíťovaný: Nový Sprinter.

  Více informací
  Dynamický řetěz pláství Mercedes PRO

  Mercedes PRO:
  Zasíťovaný svět služeb pro váš byznys.

  Více informací
Dynamický řetěz pláství Mercedes PRO
Nejlepší spojení

Mercedes PRO: zjednoduší a zrychlí Vaši práci.

Mercedes PRO1 je nová značka divize Mercedes-Benz Vans pro všechny stávající a budoucí služby, řešení a digitální služby pro vaše každodenní podnikání. Náš cíl: využít digitální možnosti k tomu, abyste své podnikání vytvořili ještě efektivnější.

Mercedes PRO přitom sdružuje komplexně v rámci jedné internetové platformy všechny pro vás relevantní služby. Na začátku budou k dispozici zvolené služby, které se postupně budou rozšiřovat a přizpůsobí se vašim individuálním požadavkům. Našim úkolem je spojit vaše potřeby s námi vyvinutými budoucími technologiemi a integrovat je do vašeho všedního pracovního dne.

 • Provozujte své podnikání rychleji a snadněji

 • Zvyšte svou výkonnost a efektivitu

 • Zachovejte si přehled

Mercedes PRO connect
Mercedes PRO solutions
Mercedes PRO inspire
Mercedes PRO service
Mercedes PRO finance
Mercedes PRO mobility
Mercedes PRO
Naše řešení

Mercedes PRO: Krok za krokem k úspěchu.

Mercedes PRO začíná s profesionálními řešeními konektivity a vozového parku služby Mercedes PRO connect, chytrým zesíťováním managerů vozových parků a jejich vozidel. Mercedes PRO je postupně rozšiřována o četná řešení, která proměňují obchod v ještě efektivnější: od řešení přepravy podle potřeby a podporu při účinném a předvídavém provozu vozidel až po informace o inovacích, přesných řešeních financování a flexibilních a individuálních možnostech mobility. 

Více informací
Mercedes PRO connect

Konektivita s rozhledem.

Nové modely Mercedes-Benz Sprinter a Mercedes-Benz Vito na předním místě v areálu firmy

Komplexní účinnost s Mercedes PRO connect.

Vytvořte si pracovní procesy snadněji a efektivněji: s profesionálními řešeními Mercedes PRO connect2 pro konektivitu a vozový park. Inovativní služby inteligentně spojují navzájem manažera vozového parku, řidiče a vozidlo a pomáhají trvale zvyšovat efektivitu a produktivitu vašeho podnikání.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Seznamte se více s Mercedes PRO connect ­– a jak s ním začít.

Jaké řešení Mercedes PRO connect vám vyhovuje?

Podnikání se změní: Máte ve svém vozovém parku vozidla, která mohou být efektivnější pomocí inovativních řešení konektivity a vozového parku? Plánujete výměnu vozidel? Mercedes PRO connect pro vás má vhodnou nabídku.

Komunikační modul je v novém modelu Sprinter nabízen s aplikací Mercedes PRO connect App

Z výrobního závodu: komunikační modul.

Nový Sprinter je první dodávkové vozidlo Mercedes-Benz, které je z výrobního závodu dostupné s řešeními Mercedes PRO connect3 pro konektivitu a vozový park . Díky pevně zabudovanému komunikačnímu modulu je od počátku optimálně připojený do sítě.

Mercedes PRO Adapter s aplikací Mercedes PRO Adapter App

Dodatečné vybavení: Mercedes PRO Adapter.

Mercedes PRO Adapter je kompaktní hardware pro dodatečné vybavení. Lze jej dodatečně instalovat do vybraných modelů Mercedes-Benz Vans4. Tímto způsobem je možné instalovat inovativní služby Mercedes PRO connect také do vašich stávajících vozidel.

1

Mercedes PRO je k dispozici ve vybraných evropských zemích a od 09/2018 v USA. Další informace získáte u svého prodejce vozidel Mercedes-Benz. 

2

Mercedes PRO connect, řešení konektivity a vozového parku, je nejdříve k dispozici pro model Vito a pro Sprinter.

3

Komunikační modul je v modelech Sprinter 907 a 910 k dispozici od 06/2018.

4

Mercedes PRO Adapter je k dispozici pro Vito 639 od 11/2010, pro Vito 447 od 10/2014 a pro Sprinter 906 od 04/2006. Pro dodávková vozidla Mercedes-Benz, která jsou z výrobního závodu dostupná s komunikačním modulem (LTE) pro digitální služby (JH3), nelze Mercedes PRO Adapter použít.
U vozidel s výbavou Možnost chodu motoru bez klíčku ve spínací skříňce (MW1) se vyskytují funkční omezení u služeb „Elektronická správa jízd“ a „Elektronická kniha jízd“. Při aktivaci funkce Možnost chodu motoru bez klíčku ve spínací skříňce je rozpoznána pouze jedna jízda.