• Nejrychlejší cesta k úspěchu: Mercedes PRO.

  Vaše dodávkové vozidlo je jedním z nejdůležitějších zaměstnanců vašeho podniku. Proto Mercedes-Benz Vans pracuje každý den znovu na tom, aby pro Vás vyráběl nejen spolehlivá a robustní vozidla, ale také pro vás připravoval atraktivní nabídky − od financování přes údržbu až po každodenní provoz.

  Mercedes PRO1 sdružuje nabídky a digitální služby a servis Mercedes-Benz Vans v rámci jedné platformy. Nabídky nejsou pouze sdruženy, nýbrž také navzájem propojeny v síti, aby vám ve správný čas nabídly správná řešení. Mercedes PRO startuje se službami konektivity a vozového parku a bude budován krok za krokem.

  Naleznete tady přehled nabídek a služeb od Mercedes-Benz Vans.

  Šest oblastí Mercedes PRO zobrazených v plástvi
Mercedes PRO connect

Konektivita s rozhledem.

Nové modely Mercedes-Benz Sprinter a Mercedes-Benz Vito na předním místě v areálu firmy

Celkově efektivnější s Mercedes PRO connect.

Vytvořte si pracovní procesy snadněji a efektivněji: s profesionálními řešeními Mercedes PRO connect2 pro konektivitu a vozový park. Inovativní služby inteligentně spojují navzájem manažera vozového parku, řidiče a vozidlo a pomáhají trvale zvyšovat efektivitu a produktivitu vašeho podnikání.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Seznamte se více s Mercedes PRO connect ­– a jak s ním začít.

Vyhledání a konfigurace vozidla.

Mercedes-Benz Sprinter

Konfigurátor.

Skříňovou dodávku, Mixto nebo přeci jen raději valník? Sestavte si pomocí konfigurátoru zcela jednoduše svoji vlastní dodávku Mercedes-Benz podle svých přání.

Mercedes-Benz Vito

Vyhledávání použitých vozidel.

Nechcete již déle čekat na požadované dodávkové vozidlo? Vyberte si svoji dodávku z tisíce prvotřídních použitých vozidel Mercedes-Benz.

Řešení nástaveb šitých na míru.

Dodávkové vozidlo Mercedes-Benz Citan se střešním otvorem pro žebřík

Aby Vaše dodávkové vozidlo odpovídalo Vašim profesním požadavkům.

Pokud jsou Vaše potřeby specifické, je dobrou zprávou, že pro Vás má Mercedes‑Benz to správné řešení. Pomůžeme Vám a nabídneme Vám robustní, optimálně vyladěná řešení nástavby z jedné ruky nebo od našich certifikovaných partnerů. Budete tak mít optimální vybavení na stavbu nebo spediční či řemeslné práce.

Finanční služby.

  Ikona kalkulátoru pro oblast úvěru

  Úvěr

  S úvěrem od Mercedes-Benz Financial Services platíte za své vozidlo prostřednictvím pevných splátek za atraktivních podmínek.

  Ikona kalkulátoru pro oblast leasingu

  Leasing

  Díky leasingu od Mercedes-Benz Financial Services získáte nové vozidlo konfigurované podle Vašich přání a platíte pouze za využívání vozidla.

  Ikona složená z dokumentu, značky dolaru a šroubováku pro oblast Mercedes-Benz ServiceLeasing

  ServiceLeasing

  Jeden poplatek zahrnuje vše: Mercedes-Benz ServiceLeasing Vám nabízí kompletní paket na míru a současně výhody našeho leasingu s našimi atraktivními servisními službami Mercedes-Benz.

  Dodávková vozidla Mercedes-Benz s nad sebou roztaženým deštníkem pro oblast pojištění

  Pojištění

  Naše atraktivní pojišťovací služby za férových podmínek Vám poskytnou bezpečí v obvyklé kvalitě Mercedes-Benz.

Servisní služby.

  Ikona šroubováku pro oblast oprav a údržby Mercedes-Benz

  Opravy a údržba

  Servisní služby v podobě oprav a údržby šitých na míru zajišťují spolehlivost Vašeho dodávkového vozidla a zachovávají jeho hodnotu.

  > Rezervovat termín servisní prohlídky
  Ikona složená z ozubeného kola se šroubovákem pro oblast originálních dílů Mercedes-Benz

  Originální díly

  Originální díly Mercedes-Benz jsou vyrobeny přesně pro Vaše dodávkové vozidlo a jsou zárukou vysoké kvality, komplexně testované bezpečnosti a vysoké spolehlivosti.

  Ikona složená z dokumentu a šroubováku pro Mercedes-Benz ServiceCare

  ServiceCare

  Kompletní služby s našimi individuálními produkty ServiceCare: od údržby přes prodloužení záruky až po kompletní zajištění, včetně oprav z důvodu opotřebení.

  Ikona složená z dodávkového vozidla Mercedes-Benz a čísla 24 pro 24hodinovou službu MobiloVan.

  MobiloVan s 24hodinovou službou

  Se zárukou mobility MobiloVan3 ve standardní výbavě získáte po celé Evropě rychlou pomoc v kvalitě Mercedes-Benz – bezplatně a po dobu až 30 let4.

1

Mercedes PRO je k dispozici ve vybraných evropských zemích a od 09/2018 v USA. Další informace získáte u svého prodejce vozidel Mercedes-Benz. 

2

Mercedes PRO connect, řešení konektivity a vozového parku, je nejdříve k dispozici pro model Vito a pro Sprinter.
U vozidel s výbavou Možnost chodu motoru bez klíčku ve spínací skříňce (MW1) se vyskytují funkční omezení u služeb „Elektronická správa jízd“ a „Elektronická kniha jízd“. Při aktivaci funkce Možnost chodu motoru bez klíčku ve spínací skříňce je rozpoznána pouze jedna jízda.

3

MobiloVan platí pro vozidla s první registrací od 1. 10. 2012.

4

Při pravidelné údržbě u Vašeho partnera Mercedes-Benz.