• Najszybsza droga do sukcesu: Mercedes PRO.

  Samochód dostawczy jest jednym z najważniejszych pracowników w Twojej firmie. Dlatego Mercedes-Benz Vans każdego dnia pracuje nad tym, by nie tylko produkować niezawodne i solidne pojazdy, lecz także przedstawić Ci atrakcyjne oferty – począwszy od finansowania poprzez serwisowanie, a skończywszy na codziennej eksploatacji.

  Mercedes PRO1 integruje wszystkie oferty, jak również wszystkie cyfrowe usługi Mercedes-Benz Vans na jednej platformie. Oferty te są nie tylko powiązane, lecz także połączone ze sobą, tak aby móc zaoferować odpowiednie rozwiązania w odpowiednim czasie.Mercedes PRO zaczyna od usług w zakresie łączności i zarządzania flotą, które będą stopniowo rozbudowywane.

  Tutaj znajdziesz pełne zestawienie ofert i usług Mercedes-Benz Vans.

  Sześć obszarów Mercedes PRO przedstawionych w formie plastra miodu
Mercedes PRO connect

Łączność sieciowa z potencjałem na przyszłość.

Nowe Mercedes-Benz Sprinter i Mercedes-Benz Vito na placu przed firmą

Większa skuteczność dzięki Mercedes PRO connect.

Praca może przebiegać łatwiej i wydajniej: dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w zakresie łączności i zarządzania flotą Mercedes PRO connect2. Innowacyjne usługi w inteligentny sposób łączą ze sobą menedżera floty, kierowcę oraz pojazd i pomagają trwale zwiększyć wydajność oraz produktywność Twojej firmy.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Dowiedz się więcej o Mercedes PRO connect oraz o tym, jak skorzystać z tych usług.

Wyszukiwanie i konfiguracja pojazdu.

Mercedes-Benz Sprinter

Konfigurator.

Furgon, Mixto, a może Pickup? Za pomocą konfiguratora łatwo i samodzielnie skonfigurujesz samochód dostawczy Mercedes-Benz zgodnie ze swoimi potrzebami.

Mercedes-Benz Vito

Wyszukiwanie samochodów używanych.

Nie chcesz długo czekać na swój samochód dostawczy? Wybierz używanego vana spośród tysięcy najwyższej klasy samochodów Mercedes-Benz.

Indywidualnie dopasowane pojazdy zabudowane.

Samochód dostawczy Mercedes-Benz Citan z otworem dachowym na drabinę

Aby samochód dostawczy spełniał wymagania Twojego biznesu.

Jeśli Twoje potrzeby są bardziej specyficzne, Mercedes‑Benz może mieć dla Ciebie pasujące rozwiązanie. Pomożemy Ci i zaoferujemy solidne, optymalne do zastosowania rozwiązania w zakresie zabudowy nadwozia, przygotowane przez jednego producenta lub przez naszych certyfikowanych partnerów. Dzięki temu uzyskasz optymalne wyposażenie do prac budowlanych, dostawczych lub warsztatowych.

Usługi finansowania.

  Ikona kalkulatora dla obszaru finansowania

  Finansowanie

  Dzięki finansowaniu przez Mercedes-Benz Bank spłacisz swój wymarzony pojazd w stałych ratach na atrakcyjnych warunkach.

  Ikona kalkulatora dla obszaru leasingu

  Leasing

  Dzięki leasingowi w Mercedes-Benz Bank otrzymasz nowy pojazd, skonfigurowany według Twoich potrzeb, i zapłacisz jedynie za korzystanie z niego.

  Ikona składająca się z dokumentu, symbolu dolara i klucza płaskiego dla obszaru leasingu z serwisem Mercedes-Benz

  Leasing z serwisem

  Jedna rata za wszystko: leasing z serwisem Mercedes-Benz oferuje dopasowany do potrzeb kompletny pakiet i łączy przy tym zalety naszego leasingu z atrakcyjnymi usługami serwisowymi Mercedes-Benz.

  Samochód dostawczy Mercedes-Benz z rozpostartym parasolem w zakresie ubezpieczenia

  Ubezpieczenie

  Nasze atrakcyjne usługi ubezpieczeniowe na uczciwych warunkach zapewniają bezpieczeństwo w sprawdzonej jakości Mercedes-Benz.

Usługi serwisowe.

  Ikona klucza płaskiego dla obszaru napraw i warsztatu Mercedes-Benz

  Naprawa i warsztat

  Indywidualnie dobrane usługi serwisowe w zakresie napraw i przeglądów zapewniają niezawodność i zachowanie wartości Twojego samochodu dostawczego.

  > Rezerwuj termin przeglądu
  Ikona składająca się z koła zębatego z kluczem płaskim dla obszaru oryginalnych części Mercedes-Benz

  Oryginalne części

  Oryginalne Części Mercedes-Benz są idealnie dopasowane do Twojego samochodu dostawczego i gwarantują wysoką jakość, kompleksowo sprawdzone bezpieczeństwo i dużą niezawodność.

  Ikona składająca się z dokumentu i klucza płaskiego dla Mercedes-Benz ServiceCare

  ServiceCare

  Kompleksowe zabezpieczenie dzięki naszym indywidualnym produktom ServiceCare: od usług serwisowych, przez przedłużenie gwarancji, aż po pełne zabezpieczenie wraz z naprawami wynikającymi ze zużycia.

  Ikona składająca się z samochodu dostawczego Mercedes-Benz i liczby 24 dla serwisu MobiloVan dostępnego przez całą dobę.

  MobiloVan z całodobowym serwisem

  Dzięki seryjnej gwarancji mobilności MobiloVan3 otrzymasz na terenie całej Europy szybką pomoc o jakości Mercedes-Benz – bezpłatnie i do 30 lat4.

1

Mercedes PRO jest dostępny w wybranych krajach europejskich oraz od września 2018 roku w USA. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać u swojego dealera Mercedes-Benz. 

2

Mercedes PRO connect, rozwiązanie w zakresie łączności i zarządzania flotą, jest dostępne dla modeli Vito oraz Sprinter.
W pojazdach wyposażonych w instalację podtrzymującą pracę silnika po wyjęciu kluczyka (MW1) istnieją ograniczenia w działaniu funkcji usług „Cyfrowa rejestracja informacji” i „Cyfrowy dziennik kierowcy”. Gdy instalacja podtrzymująca pracę silnika po wyjęciu kluczyka jest aktywna, rozpoznawana jest tylko jedna jazda.

3

MobiloVan obowiązuje dla pojazdów z pierwszą rejestracją po 01.10.2012.

4

W przypadku regularnego serwisowania u swojego partnera Mercedes-Benz.