• Najrýchlejšia cesta k úspechu: Mercedes PRO.

  Vaša dodávka je jedným z najdôležitejších pracovníkov vašej firmy. Preto divízia Mercedes-Benz Vans každý deň zas a znovu pracuje na tom, aby pre vás nielen vyrábala spoľahlivé a robustné vozidlá, ale vytvárala pre vás aj atraktívne ponuky – od financovania cez údržbu až po každodennú prevádzku.

  Mercedes PRO1 zlučuje na jednej platforme všetky ponuky, ako aj digitálne resp. servisné služby poskytované divíziou Mercedes-Benz Vans. Ponuky sú nielen zlučované, ale aj vzájomne prepájané s cieľom poskytnúť vám presne v správnom čase tie správne riešenia. Mercedes PRO začína so službami zameranými na konektivitu a vozový park a bude postupne rozširovaný.

  Tu si pozrite prehľad ponúk a služieb divízie Mercedes-Benz Vans.

  Šesť oblastí Mercedes PRO znázornených vo forme plástu
Mercedes PRO connect

Prezieravá konektivita.

Nový Mercedes-Benz Sprinter a Mercedes-Benz Vito na dvore firemného areálu

Všestranné zefektívnenie so službou Mercedes PRO connect.

Zjednodušte a zefektívnite vaše pracovné procesy: pomocou profesionálnych riešení zameraných na konektivitu a vozový park od Mercedes PRO connect2. Inovatívne služby inteligentne prepájajú manažéra vozového parku, vodiča a vozidlo a pomáhajú trvalo zvýšiť efektivitu vašej firmy.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Zistite viac o službe Mercedes PRO connect ­– a hlavne to, ako ju začať používať.

Vyhľadávanie a konfigurácia vozidla.

Mercedes-Benz Sprinter

Konfigurátor.

Skriňové vozidlo, Mixto alebo predsa radšej vozidlo s korbou? Konfigurátor vám umožní veľmi jednoducho zostaviť vlastný transportér Mercedes-Benz, celkom podľa vašich predstáv.

Finančné služby.

  Ikona kalkulátora pre sektor financovania

  Financovanie

  Financovanie vozidiel prostredníctvom spoločnosti Mercedes-Benz Bank vám umožní splatiť svoje vysnívané vozidlo na základe konštantných splátok a atraktívnych podmienok.

  Ikona kalkulátora pre sektor lízingu

  Lízing

  Lízing, ktorý ponúka Mercedes-Benz Bank, vám umožní získať nové vozidlo konfigurované podľa vašich predstáv a zaplatiť iba za používanie vozidla.

  Ikona, ktorá pozostáva z dokumentu, znaku dolára a skrutkového kľúča pre sektor Mercedes-Benz ServiceLeasing

  ServiceLeasing

  Jedna splátka a všetko v nej: Mercedes-Benz ServiceLeasing vám ponúka kompletný balík ušitý na mieru a kombinuje pritom výhody nášho lízingu s našimi atraktívnymi servisnými plneniami pod značkou Mercedes-Benz.

  Dodávka Mercedes-Benz so záštitou pre sektor poistenia

  Poistenie

  Naše atraktívne služby poistného plnenia spojené s férovými podmienkami a obvyklou kvalitou značky Mercedes-Benz vám dávajú pocit bezpečia.

Servisné služby

  Ikona skrutkového kľúča pre sektor opravy a dielne Mercedes-Benz

  Oprava a dielňa

  Individuálne prispôsobené servisné plnenia pre opravy a údržbu sú zárukou spoľahlivosti a zachovania hodnoty vášho transportéra.

  Ikona pozostávajúca z ozubeného kolesa so skrutkovým kľúčom pre sektor originálnych dielov Mercedes-Benz

  Originálne diely

  Originálne diely Mercedes-Benz sú presne prispôsobené vášmu transportéru a sú znakom vysokej kvality, plne testovanej bezpečnosti a veľkej spoľahlivosti.

  Ikona pozostávajúca z dokumentu a skrutkového kľúča pre Mercedes-Benz ServiceCare

  ServiceCare

  Všestranná ochrana prostredníctvom našich individuálnych produktov ServiceCare: počínajúc údržbovými prácami cez predĺženie záruky až po kompletnú ochranu vrátane opráv potrebných v dôsledku opotrebovania.

  Ikona pozostávajúca z dodávky Mercedes-Benz a čísla 24 pre MobiloVan Service s 24h.

  MobiloVan so službou Service24h

  Sériovo poskytovaná záruka mobility MobiloVan3 vám v celej Európe poskytne rýchlu pomoc s kvalitou značky Mercedes-Benz – bezplatne a po dobu maximálne 30 rokov4.

1

Mercedes PRO je k dispozícii vo vybraných európskych krajinách a od septembra 2018 v USA. Ďalšie informácie získate od svojho obchodného zástupcu Mercedes-Benz.

2

Mercedes PRO connect, riešenie zamerané na konektivitu a vozový park, je k dispozícii najskôr pre Vito a pre Sprinter.
Pre vozidlá vybavené zapínateľnou funkciou pokračovania chodu motora (MW1) existujú funkčné obmedzenia v rámci služieb Digitálny manažment jázd a Digitálna kniha jázd. Pri aktívnej funkcii Pokračovanie chodu motora bude rozpoznaná iba jedna jazda.

3

Služba MobiloVan je určená pre vozidlá s prvou registráciou od dátumu 01.10.2012.

4

Pri pravidelne vykonávanej údržbe u vášho partnera Mercedes-Benz.